Таємний хід у британському парламенті

У будівлі британського парламенту знайшли таємний хід. Історики, які працюють над планом реставрації Палати громад, виявили приховані дверцята, а за ними — таємний прохід з 360-річною історією. Про це повідомила україньска служба ВВС.

Прохід створили для коронації Чарльза II в 1660 році. Згодом це був головний вхід в Палату громад для членів парламенту. Поки його не замурували в товстих стінах старовинної будівлі.

На прохід випадково натрапили у 1950-ті роки, коли будівлю ремонтували після бомбардувань Лондона під час Другої світової війни. Тоді його знову замурували та забули про його існування.

«Ми дуже зраділи виявленню таємного ходу з його таємницями, — сказав історик Марк Коллінз, — але ми впевнені, що з цим місцем пов’язано безліч таємниць, про які ми й не здогадуємося».

За таємними дверцятами знайшли маленьке приміщення та написи на стінах. «Це приміщення закрив Том Портер, великий шанувальник темного елю». Поряд можна побачити ще один напис: «Цих робітників найняли для ремонту галереї. 11 серпня 1851 року. Справжні демократи».

Добавить комментарий

Закрыть меню