Кращі пончики в році — в Жирний четвер

За легендою, свято бере свій початок в XVII столітті, і раніше називалося Комбровим четвергом — на честь бурмістра Кракова. Місцеві жителі запам’ятали його як надзвичайно жорсткого і несправедливого борця з торговцями, який тільки й думав, як би суворіше покарати за найменшу провину. Схоже, що саме в четвер він помер, і торговці влаштували з цього приводу велике святкування. З тих пір і пішов звичай відзначати цей день.

Цього року Жирний четвер припадає на 20 лютого.

У Жирний четвер традиційно прийнято їсти солодощі. Але ними свято не обмежується: вважається, що в цей день можна дозволити собі все те, чого не слід робити в інші дні. Так, історики розповідають, що в цей день нерідко зловживали алкоголем.

Етнографи відзначають, що за старих часів пампушки для Жирного четверга готували з кращого пшеничного борошна. Однак вони були зовсім не солодкими, як в наш час, а обсмажені в олії або зі шкварками.

Головне повір’я Жирного четверга каже: чим більше пончиків з’їдено в цей день, тим краще і вдаліше буде весь наступний рік.

У Варшаві навіть в звичайні дні можна знайти пончики на будь-який смак і колір, але саме в переддень Жирного четверга з’являється справжнє розмаїття: пончики з лікером і з чилі, з глазур’ю і посипками, традиційні і за авторськими рецептами. У цей день пончики можна знайти без перебiльшення на кожному розі, а в кращі кондитерські столиці шикуються величезні черги.

Навіть якщо ви не вірите в прикмети і не любите солодке, дозвольте собі невеличкий відступ від правил і символічний пончик в Жирний четвер. Трохи солодкої удачі на наступний рік точно не завадить.

У этой записи 2 комментариев

  1. А что еще может предложить кондитерка кроме пончиков?

    1. Безе! Самое лучшее безе в Варшаве, с разными начинками, от свежих ягод до кофейного крема или карамели!

Добавить комментарий

Закрыть меню